Tel. 0-602 63 88 53 email: hodowla@bullmastiff.com.pl

About us

Hodowlę psów rasowych ,,Z Wólki" założyliśmy w 1985.

Zawsze podziwialiśmy potęgę siły i mądrości psów z grupy molosów i tym własnie rasom poświęciliśmy lata hodowli psów. Ogólnie wiadomo, że właśnie molosy ogromnie przywiązują się do właścicieli są doskonałymi obrońcami, stróżami a jednocześnie przyjaciółmi rodziny. Obecnie zajmujemy się tylko hodowlą bulmastifów, jednak przez wiele lat z ogromną uwagą obserwowaliśmy inne rasy z tej grupy psów. Jako pierwsi sprowadziliśmy do Polski dwie rasy: Fila Brasilejro (mastiff brazyljiski) i Tosa inu (mastiff japoński).

Pierwszy bullmastiff trafił do nas na początku lat 90-tych. Była to potężna, mądra suka ,,Fortuna z Rybia" Ur. 19.01.92r. Kolejne bullmastiffy które do nas trafiały były między innymi z hodowli vom Frankental, Somogyvari (skąd trafiły do nas fantastyczne niezapomniane psy).Teraz po latach hodowli własnie bullmastiffy na dobre zadomowiły w naszym domu.

Decydując sie na hodowlę bullmastiffa oprócz eksterieru ogromną uwagę zwracamy na psychikę psów, i może dlatego nasze bullmastiffy nigdy nas nie rozczarowały : są bardzo radosne, serdeczne i jednocześnie opanowane i opiekuńcze, często niezastąpiony przyjaciel....

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Strona używa cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług oraz prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej